Elektrik Plan Proje İşlemleri


Kartal Elektrikçi, Kartal Elektrik Arıza, Bakım, Uydu Anten Servisi

PLAN PROJE ELEKTRİK İŞLEMLERİ

Elektrik kullanmak isteyen mesken veya iş yerleri bölgesel elektrik işlemleri uygulayan ve yetkili kurumlara müracaat ederek bir takım işlemleri yerine getirmek mecburiyetindedir.

Bu işletmeler plan proje uygulamalarında ve isteklerinde formaliteleri ve elektrik yönetmeliklerini bilen yetkili bir elektrik teknik adamını muhatap kabul eder.

Yetkili elektrik teknik adamı abone olmak isteyen ihtiyaç sahipleri için gerekli belgeleri tanzim eder ve elektrik istenen yere ait güç tespiti yapılıp iç yönetmeliklere uygun şekilde elektrik tesisatı yapılır. Bu yönetmeliklere uygun plan projesi çizilip resmi işlem başlatılır. Çizilen proje, elektrik işletmesi mıntıka mühendisinin onayından sonra gerekli işlemler yürütülür ve elektrik işletmesi ile abone arasında sözleşme yapılması gerçekleşir.

Elektrik sözleşmesi yapıldıktan sonra elektrik sayacı bağlaması ve mühürlenmesini sağladıktan sonra işlemler sonlandırılmış olur. Abone gönül rahatlığıyla elektriğini kullanabilir.

Sistem Elektrik Hizmetleri; Olarak tüm resmi yetki belgelerine sahip olup tüm resmi işlemlerinizi hızlı ve sorunsuz şekilde yapıp siz müşterilerimize hizmet vermektedir.

Elektrikçi firmamızdan hizmet almak için bizi arayın 0 (216) 476 11 22 Elektrik Tesisatı, Elektrik Arıza, Anten Uydu Arıza, Görüntülü diafon ve zil tesisatı, Kayıtlı Kamera ile güvenlik sistemleri İşleriniz için bize ulaşın çözüm ortağınız olalım.


Telefon

Whatsapp

Teklif Al