Uğurmumcu Sistem Elektrik Uydu


Sistem Elektrik Uydu Kimdir?

Sistem Elektrik Firması Olarak; Profesyonel ve her biri alanında uzun yılların deneyimine sahip olan elektrikçi servisimiz, yaşam alanlarınızdan işyerlerinize kadar elektrikle ilgili her türlü ihtiyacınıza güvenilir ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Sistem Elektrikçi yeni teknolojileri sürekli takip etmekte, teknik ekipman yeterliliğimizi sürekli arttırarak sanayi kuruluşları ve ticarethaneler de dahil olmak üzere her türlü talebinize yanıt vermek için çalışmaktayız.

Eğitimli elektrik teknisyenleriyle sunduğumuz elektrik hizmetlerinden evinizdeki elektrik problemlerinden güvenli ve hızlı bir şekilde kurtulmak için yararlanabileceğiniz gibi, işyerinizde ki ihtiyaçlarda da sadece bir telefonla uzman çözümlerimizden yararlanabilirsiniz. Sistem Elektrik; Teknolojiyi devamlı takip etmekte olup, teknik ekipman yeterliliğimizi devamlı arttırarak ev,villa ofis ,mağaza ve her türlü talebinize yanıt vermek için çalışmaktadır.

İlkelerimiz

Müşterilerimizin eksiksiz memnuniyetini sağlamak.
Yeni ve yaratıcı çözümler üretmek.
Daima gelişen teknolojik ve kaliteli hizmet vermek.
Güvenilir iş birliği kurmak ve devam ettirmek
Her Müşteri için Tarafsız olmak.
Sonuç odaklı çalışmak, Çözüm üretmek
Seçici olmak, İşimizde başarılı olmak

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz
Kurulduğumuz günden bu yana bölgesel pazarda verdiğimiz emekle haklı olarak elde ettiğimiz çözüm merkezi / markası olma konumumuzu korumak ve güçlendirmek; önümüzdeki dönemde Türkiye pazarlarında hizmet kalitesi, çözüm ortakları ve üretimleriyle aranılan bir firma haline gelmektir.

Misyonumuz
Sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak, müşteri beklentilerinden daha üst seviyede hizmet sunmak, Hizmet ve üründe kalite bilincini en üst seviyede tutmak, Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, altyapının ve çalışanlarının bu gelişime uyumunu sağlamak, Ekip ruhunu sürekli geliştiren dinamik bir yapıyla profesyonelce çalışmak, Güvenli, huzurlu, demokratik, yasalara saygılı bir işletme olmak, Müşteriye, çalışana, tedarikçiye daima dürüst davranmak, Sosyal sorumluluklarının bilincinde olmak, çağdaş bir toplum için sosyal projelerin içinde yer almak, Çevrenin ve doğanın korunabilmesi için yenilenebilir enerji kaynaklarından yana olmak.


Telefon

Whatsapp

Teklif Al